piątek, 23 maja 2014

Nowe budowy na Florydzie

Ponad 250 nowych przedsiewzięć budowlanych trwa w tej chwili na obszarze całej Florydy. I aż 150 z nich w samym Miami Dade county. To niesamowita liczba, potwierdzająca jak ogromny potencjał posiada Miami na mapie nieruchomościowej Stanów Zjednoczonych i Florydy.
Większość nowych budów w Miami to olbrzymie i luksusowe apartamentowce na obszarze Brickell, Sunny Isles i Aventura. Ultra-luksusowe nieruchomości, których cena częto przekracza kilka milionów dolarów.
Ale jeżeli tego typu nieruchomości nie leżą wTwoim zasięgu budżetowym, warto się przyjrzeć tym budowom i zobaczyć jak gwałtownie rozwija się Miami i cała południowo-wschodnia Floryda.

Według ostatniego raportu Franka Knighta, Miami to w tej chwili siódme, najbogatsze miasto na świecie i do roku 2020 ma doścignąć Nowy Jork. Wszystko wygląda na to, iż tak się stanie.

Chcesz zainwestować w naprawę luksusową nieruchomość w Miami lub w okolicach. Zapraszamy do naszego oddziału na Florydzie. W naszej ofercie posiadamy wszystkie nowe oferty apartamentów w Miami.
Odwiedź stronę IBERMAXX Floryda nieruchomości i wyszukaj najnowsze oferty na naszej stronie.

Ale najpierw wykonaj telefon i umów się na spotkanie z nami.