piątek, 24 czerwca 2011

Nowa wersja strony Ibermaxx Wynajmy.
Nowa strona wynajmów Ibermaxx już jest!
Po długich i intensywnych miesiącach przygotowań w końcu ukończony projekt naszej strony poświęconej wynajmowi domów, mieszkań i apartamentów w Hiszpanii.
Na nowej stronie można szybko i łatwo zarezerwować apartament lub willę z naszej oferty ON-LINE. Płatności ON-LINE. Można zapłacić kartą kredytową, przelewem bankowym i każdym środkiem płatniczym.
Na nowej stronie wyczerpujące informacje o każdym z obiektów na wynajem w Ibermaxx. Zapraszamy do lektury Przewodnika po Hiszpanii z dokładnymi informacjami o każdym regionie w Hiszpanii. Tutaj dowiesz się wszystkiego o Hiszpanii. Gdzie wypocząć jak zarezerwować samochód na jakie lotnisko przylecieć i jak zarezerwować tani bilet do Hiszpanii. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów informacji o Hiszpanii. Już teraz sprawdż informacje w Przewodniku po Hiszpanii.
Dla właścicieli nieruchomości w Hiszpanii i dla naszych klientów którzy zakupili nieruchomość w Ibermaxx zapraszamy do współpracy z nami w zakresie wynajmu. Jesteśmy jedyną firmą zajmująca się "na serio" wynajmem nieruchomości w Hiszpanii.
My nie obiecujemy, my dostarczamy.
W związku z tym, iż nowy portal jest bardziej rozbudowany oferujemy możliwość współpracy z właścicielami nieruchomości w Hiszpanii z innych regionów.
Skontaktuj sie z nami i dowiedz się jakie warunki musisz spełnić aby nawiązać współpracę z Ibermaxx.

Dla poszukujących apartamentów, domów lub willi na wynajem w Hiszpanii. Wczasów lub wakacji w Hiszpanii wejdż bezpośrednio na naszą stronę Ibermaxx Wynajmy i zobacz wszystkie dostępne apartamenty w Hiszpanii w ofercie Ibermaxx.