środa, 30 września 2015

Poznaj nas czyli twarzą w twarz z pracownikami IBERMAXX

Przez wiele lat nie publikowaliśmy w naszych serwisach internetowych zdjęć pracowników i osób związanych z IBERMAXX-em. Wiele osób chciało pozostać bardziej prywatnym i nie pokazywać swojej twarzy ani sylwetki, już na etapie "internetowym", co do dzisiaj się zdarza, gdyż nie publikujemy wszystkich zdjęć członków naszej ekipy na Costa Blanca i Costa del Sol.
Szanujemy prywatność i nikogo nie zmuszamy jeżeli nie chce do zamieszczania swoich zdjęć.

Jednak kilka osób ostatnio udało mi się sfotografować i umieściliśmy je na naszej stronie. Możecie je zobaczyć w zakładce "O nas". Sprawdź twarze IBERMAXX poznaj nasz zespół
Zdajemy sobie sprawę jak niezwykle ważne jest w nieruchomościach, kto dla Ciebie sprzedaje i kto Cię obsługuje. Branża nieruchomościowa tu chyba najbardziej personalny kontakt z klientem, dlatego tak ważne jest jakich pracowników zatrudniamy i jaki oni zbudują sobie kontakty i zaufanie naszych klientów.

Oczywiście osoby nowe w biurze z niewielkim doświadczeniem na początku będą popełniać błędy czasami wynikające nie z niewiedzy, ale z braku doświadczenia i prostej nieśmiałości.
Jednak zawsze staramy się aby obsłużyć i zadbać o Ciebie jak najlepiej, a najważniejsze to znaleźć idealną nieruchomość, spełniająca oczekiwania zarówno co do ceny jak i lokalizacji.