niedziela, 4 stycznia 2015

Nieruchomości zagraniczne w 2015

Rynek nieruchomości zagranicznych w Polsce rośnie, ale nie tylko w Polsce. Coraz więcej osób szuka nieruchomości w atrakcyjniejszych "klimatycznie" krajach Europy i świata.
Także warto pomyśleć o przyszłości swojej, swoich dzieci, oraz o lokacie swojego kapitału w bezpiecznych "miejscach".
Czy obecna sytuacja geopolityczna Polski i krajów sąsiednich nie daje Wam do myślenia? Dlatego warto kupować nieruchomości na zachodzie i bardziej na południu. Hiszpania - wiadomo to od lat - jest takim "heaven" w Europie dla inwestorów w nieruchomości zagraniczne. Dlatego w roku 2015 zapraszamy Was do odwiedzenia biur IBERMAXX na Costa Blanca i Costa del Sol.
W tym roku zaczynamy mocnym akcentem, reaktywowania naszego biura w Marbella na Costa del Sol. Po kilku latach niezbyt skutecznej współpracy z lokalnymi agencjami teraz IBERMAXX otwiera własne biuro w samym centrum Marbella.
Więc osoby zainteresowane regionem Andaluzji serdecznie zapraszamy. Posiadamy niezwykle ciekawe oferty i mnóstwo okazji nieruchomości: luksusowych, tych z przejęć bankowych, ofert od dewelopera i mnóstwo innych domów i mieszkań. Od domów przy plaży po nieruchomości z dala od wybrzeża, w wiejskich lokalizacjach. Koniecznie także przejrzyj selekcję luksusowych nieruchomości z Costa del Sol.

Zadzwoń do biura IBERMAXX Marbella, powiedz czego potrzebujesz a wspólnie znajdziemy dla Ciebie nieruchomość marzeń w każdym budżecie

Przejdź do szybkiego wyszukiwania naszych aktualnych ofert z Hiszpanii.

Nieruchomości Costa del Sol:
nieruchomości Marbella, nieruchomości Malaga, nieruchomości Elviria, nieruchomości Mijas, nieruchomości Estepona

Nieruchomości Costa Blanca płd:
nieruchomości Alicante, nieruchomości Torrevieja, Cabo Roig, La Zenia, Playa Flamenca, Campoamor

Nieruchomości Costa Blanca płn:
Altea, Moraira, Denia, Javea, Moraira, Calpe

Nieruchomości Murcia:
Los Alcazares, San Pedro del Pinatar