środa, 3 lutego 2010

Hiszpania, nieruchomości z licytacji bankowych

Hiszpania. Nieruchomości zajęte przez banki. Licytacje bankowe. Z ostatnich informacji przedstawionych przez hiszpańskie urzędy wynika iż rok 2010 będzie rekordowy pod względem ilości nieruchomości zajętych przez banki. Dzieje się to z tego względu iż proces przejęcia mieszkania czy domu przez bank trwa około 1,5 do 2 lat, czyli osoby które miały trudności ze spłatami swoich kredytów hipotecznych, dopiero teraz wchodzą w fazę przejmowania przez banki.
Pierwsza połowa 2010 będzie obfitowała w mnóstwo tego typu okazji dla inwestora.
W IBERMAXX na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę najtańszych nieruchomości z aukcji lub już tych nieruchomości zabranych przez hiszpańskie banki
Z tym, że tego typu okazje są na rynku bardzo krótko, sytuacja zmienia się z dnia na dzień, niektóre mieszkania w cenach w granicach 50.000 do 70.000 euro są kupowane "na pniu".
Mieszkania takie jeszcze kilka lat temu były wyceniane na "grubo" powyzej 100.000 euro.
W IBERMAXX posiadamy najbogatsą ofertę tego typu w Hiszpanii, także zachęcamy do kontaktu z nami i przyjazd na miejsce. Dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego.
Jesteś zainteresowany tego typu okazjami? kliknij na link powyżej, zostaniesz przeniesiony na naszą stronę internetową, bezpośrednio do tego typu ofert.
Dane kontaktowe również są na naszej stronie internetowej.