czwartek, 25 lutego 2016

Selekcja luksusowych nieruchomosci w naszej ofercie

Dziś chciałbym zwrócić Waszą uwagę na naszą selekcję luksusowych i ultraluksusowych nieruchomości na sprzedaż. W biurach IBERMAXX znajdziesz także bardzo ekskluzywne nieruchomości.
Jeżeli chciałbyś kupić prawdziwie luksusową willę czy dom na wybrzeżu, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Te drogie oferty oczywiście nie cieszą się taką popularnością jak oferty w zakresie cenowym do 200 tysięcy euro, z racji dostępności, ale dla naprawdę klientów którzy poszukują super ekskluzywnych rezydencji i domów w Hiszpanii - mamy w ofercie takie listingi.
Jeżeli masz zamiar zainwestować powyżej 1 mln euro w Hiszpanii, bardzo prosimy Cię o telefon do naszego biura w Hiszpanii.
Dlaczego?
Spływa do nas kilkanaście maili dziennie, choć wszystkie skrupulatnie są odpisywane i oddzwaniamy do naszych klientów, to jednak wolimy abyś zadzwonił do nas bezpośrednio i powiedział o swoich wymaganiach. Pozwoli nam to błyskawicznie zadziałać i rozpocząć prezentację tych ofert dla Ciebie. Jeszcze przed Twoim przyjazdem do Hiszpanii.
I jak zawsze zapraszamy na stronę IBERMAXX gdzie znajdziesz luksusowe nieruchomości w Hiszpanii - aktualne oferty domów i willi.