niedziela, 3 stycznia 2016

Witamy w 2016 FELIZ ANO NUEVO !!!!

Szczęśliwego Nowego Roku. Witamy Was w 2016. A zaczynamy bardzo mocno - mnóstwem nowych oferty nieruchomości zarówno z Costa Blanca jak i Costa del Sol. W biurze, jak zauważycie pojawili się nowi pracownicy. I ciągle poszukujemy jeszcze kilku osób do objęcia poszczególnych stanowisk w naszych biurach.
Rok 2016 zapowiada nam się znakomicie.
Mnóstwo z Was umówiło się z nami na styczeń 2016, także przygotowujemy się na Was bardzo solidnie, aby znaleźć dla Was tę wymarzona i te jedyną.
Hiszpański rynek nieruchomości też wygląda bardzo "zdrowo" na początku 2016 i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż rok 2016 będzie kolejnym rokiem wzrostu cen nieruchomości w Hiszpanii.
Rok 2015 zdominowali Skandynawowie w Hiszpanii, którzy kupili tysiące nieruchomości. Kraje nieliczne jeżeli chodzi o ilość ludności ale zamożne.
Polaków też coraz więcej na hiszpańskich wybrzeżach. Także sporo osób przyjeżdża do pracy do Hiszpanii, obserwujemy to egzaminując nowych kandydatów do pracy w biurach IBERMAXX.
Osoby jeszcze nie zdecydowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w styczniu.
Mamy oferty w każdym budżecie. Na pewno coś dla Was znajdziemy.
Hiszpania czeka.
Zapraszamy
Jeszcze raz najlepsze zyczenia noworoczne dla Was drodzy klienci i dziekujęmy iż co roku obdarzacie nas coraz większym zaufaniem.
Hasta la vista en Espana