wtorek, 20 października 2015

Dlaczego dużo sprzedajemy

Jesień to bardzo intensywny okres pracy w naszych biurach. A jesienią sprzedajemy najwięcej i to bardzo dobry czas również dla Was na przyjazd do Hiszpanii i na wybór nieruchomości. A jak szybko się zorientujecie IBERMAXX sprzedaje dużo nieruchomości, głównie na Costa Blanca w okolicach Torevieja - La Mata - Orihuela Costa.
Na przestrzeni ostatnich 8 lat z ogromnym trudem i mozołem wypracowaliśmy sobie naszą markę i nasze serwisy dla Was. Nie tylko dostęp do ogromnej gamy nieruchomości, ale także serwis posprzedażowy powoduje, iż klienci z Polski wybierają właśnie naszą agencję.
W tym biznesie niezwykle ważne jest dać klientowi POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.
W interencie co róż pojawiają się nowe "agencje nieruchomości" lub "biura" - celowo piszę te słowa w cudzysłowie.
Pojawiają się jacyś ludzie nie wiadomo skąd i usiłują sprzedawać nieruchomosci w Hiszpanii, zaśmiecając rynek i powodując zamęt i konfuzję wśród klientów i osób zainteresowanych. Na pewno coś uda się im sprzedać. Ale dla Państwa jako klientów możo to być ogromne ryzyko.
Dlaczego? Nie wystarczy tylko kupić mieszanie lub dom. Po zakupie przynajmiej przez następne 2 lata na pewno Państwo zadzwonią do nas z jakimiś pytaniami, wątpliwościami lub gdy do domu przyjdzie jakieś pismo z urzędu skarbowego, urzędu miasta lub pierwszy rachunek za wodę lub za prąd.
Lub pocztą przyjdą podatki od nieruchomości, których nie będą Państwo wiedzieć gdzie i jak zapłacić. Wtedy trzeba zwrócić się do kogoś, kto wie jak to zrobić.
IBERMAXX jest na miejscu od wielu lat i wszyscy jesteśmy związani z Hiszpanią na 100% mieszkając tutaj, posiadając własne domy, kredyty i zobowiązania.
Z hiszpańskimi urzędami "wszelkiej maści" jesteśmy za pan brat. Raczej mało rzeczy już nas zaskakuje w Hiszpanii ...
Nie zostawiamyy naszych klientów "na lodzie" i z mnóstwem pytań i wątpliwości. Od nas zawsze dostaniesz obsługę po zakupie i możesz śmiał przyjść do biura i zapytać lub poprosić, abyśmy wykonamli telefon po hiszpańsku do jakieś instytucji.

W naszych placówkach zawsze staramy się zatrudniać dobrych i solidnych pracowników/agentów choć na przestrzeni ostatnich lat przewinęło się kilkanaście osób w naszych biurach.
Zawsze "walczymy" razem z Wami i jesteśmy po Twojej stronie podczas negocjacji ceny nieruchomości, w momencie kiedy chcemy złożyć ofertę na jakąś nieruchomość. 
Więc do zobaczenia w Hiszpanii, a może raczej już po hiszpańsku "hasta la vista en Espana ..."