piątek, 14 sierpnia 2015

Okazje często przepadają....sierpniowe dygresje ...

Jeżeli planujesz inwestycję na jesień tego roku i jeszcze wahasz się z przyjazdem, zakupem biletu czy organizacją podróży do Hiszpanii, to warto już teraz przedzwonić do nas i umówić się na przeglądy nieruchomości. Mimo upiornych upałów, i krótszych godzin pracy w biurze przygotowujemy się na okres "powakacyjny" na Was. Zbieramy ciekawe oferty, nawiązujemy nowe kontakty aby ciągle poszerzać naszą ofertę nieruchomości do sprzedaży.
Dziś nawet TVN w pasku informacyjnym podał iż hiszpańska gospodarka się odbiła i idzie do góry, ale konieczne są dalsze wysiłki.
Jak jest w Hiszpanii i co dzieje się na hiszpańskim rynku nieruchomości przekonacie się na miejscu, gdzie co lepsze oferty znikają dosłownie z dnia na dzień . I dosłownie wczoraj nasz klient- sprzed nosa sprzątnięto mu piękny bungalow, bo wahał się przed jeden dzień i musiał skonsultowac się z resztą rodziny.
drugiego dnia była już musztarda po obiedzie. Po prostu nieruchomość została zarezerwowana przez kogoś innego.
Okazja przepadłą, praca Ani agentki , trzydniowa również poszła na marne. A klient został z niczym, ale twierdzi iż wróci jesienią.
Takie sierpniowe dygresje i przymyslenia co dzieje się u nas ...
Poza tym cholernie gorąco, mnóstwo ludzi i tłok wszedzie o korkach na N332 na trasie Alicante Orihuela Costa nie wspominając.
Uff... aby do września, a włąściwie do 20 sierpnia , bo po tej dacie juś się zlućniają hiszpańske wybrzeża.
Pozdrawiam mocno wszystkich czytelników.