sobota, 13 czerwca 2015

Uwaga na "pokątnych handlarzy" nieruchomościami w Hiszpanii

Dziś trochę negatywnej narracji na naszym blogu, której bardzo nie lubię, ale muszę to Państwu opisać, gwoli ostrzeżenia potencjalnych klientów szukających nieruchomości w Hiszpanii. Szczególnie w tanim regionie Costa Blanca.
"Włos jeży się na głowie" co pojawia się w polskim internecie, strony, stroniczki, panowie i panie, podający się za sprzedawców nieruchomości w Hiszpanii.
Drodzy Państwo. UWAGA i jeszcze raz uwaga - na takie indywidua, świeżo z Polski, świeżo z Niemiec, Holandii i innych krajów, którzy usiłują sprzedawać nieruchomości w Hiszpanii dla Polaków.
Jakieś "agencje" i "firmy" bez biur w Hiszpanii, podające zupełnie nieprawdziwe informacje!
Jakieś strony internetowe zupełnie z "kosmosu".

Niektóre transakcje sprzedaży są tak kompleksowe, czasami bardzo skomplikowane i długo trwające, iż czasami my - z wieloletnim doświadczeniem, musimy się nieźle "nagimnastykować" aby doprowadzić do podpisania aktu własności. Nie wyobrażam sobie aby Pan Józek z Polski ( z całym szacunkiem do Józefów ...)  czy jakiś amator, lub pokątny sprzedawca, byłby togo w stanie dokonać.

Niestety robią te osoby kupę zamieszkania i wprowadzają zamęt wśród potencjalnych nabywców i wprowadzają konfuzję wśród prawdziwie zainteresowanych zakupem w Hiszpanii.
W związku z tym jeszcze raz - uwaga. Tam nie kupicie taniej! A narażacie się na poważne kłopoty.

Z pozdrowieniami
C.M.