środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku 2015

Dziś czas składania życzeń i celebrowania Nowego Roku. Wszystkim naszym klientom, przyjaciołom w Polsce i Hiszpanii składamy życzenia wszelkiej pomyślności i wszystkiego najlepszego w nowym 2015 roku.
Także życzenia dla zaprzyjaźnionych z nami agencji nieruchomości w Hiszpanii, Wielkiej Brytani,, Irlandii, Szwecji i w Norwegii.
A dla osób które dopiero zamierzają się z nami skontaktować w celu znalezienia wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii informacja iż na rok 2015 przygotowujemy mnóstwo niespodzianek i mnóstwo prawdziwych okazji nieruchomości z Costa Blanca i Costa del Sol.
Dlatego warto zapisać się do naszego newslettera lub po prostu napisać do nas maila lub zadzwonić. Dla każdego z Was przygotowujemy oddzielną, specjalną ofertę w określonym budżecie jaki zamierzacie przeznaczyć na dom lub mieszkanie w Hiszpanii.

A Co z hiszpańskim rynkiem nieruchomości w 2015?

Dobre informacje na 2015 dla Hiszpanii. Jak podały dziś hiszpańskie telewizje - rok 2014 to ostatni rok głębokiego kryzysu w jakim znajdowała się Hiszpania przez ostatnie lata. 2015 ma być rokiem wzrostu i wychodzenia Hiszpanii z kryzysu.
To także sygnał dla osób które jeszcze wahają się z podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości w Hiszpanii. Na pewno ceny domów i mieszkań w Hiszpanii będą rosły w 2015.

Szczęśliwego Nowego Roku

Podpisuje się cała ekipa IBERMAXX Hiszpania