poniedziałek, 30 czerwca 2014

Ostani dzwonek na dobre inwestycje

Wielokrotnie pisaliśmy w tym roku iż hiszpański rynek nieruchomości zmienia się na lepsze i ilość ofert atrakcyjnych i tanich mieszkań również. Wygląda na to iż ten rok 2014, to ostatni dzwonek na dobra inwestycję. Aczkolwiek sytuacja na hiszpańskim rynku pracy niewiele się zmienia, blisko 25% bezrobocie powoduje to iż również Hiszpanie szukają pracy za granicą w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. 
Hiszpańskie banki również coraz mniej udostępniają oferty nieruchomości zabranych od poprzednich właścicieli, którzy nie byli w stanie spłacać swoich zobowiązań hipotecznych. Duża ich część to obcokrajowcy, gdzie dominowali Anglicy.
Tutaj apel do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie często ogłaszamy się w polonijnych mediach. Zapraszamy do Alicante na wizytę rekonasensową i przegląd naszych ofert nieruchomości.
Jak zawsze nowe oferty nieruchomości z Hiszpanii znajdziesz na naszej stronie w zakładce Nowości.

Jeżeli Floryda jest twoja destynacją to zapraszamy do naszego oddziału w pobliżu Miami. Dla naszych klientów mamy także specjalne produkty finansowe i inwestycyjne na Florydzie. Prosimy o kontakt z oddziałem IBERMAXX w Stanach Zjednoczonych,