wtorek, 13 marca 2012

Wiosna "za pasem". Warto popatrzeć w przyszłość i pomyśleć o inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii. W nowych ofertach IBERMAXX, mamy ciekawe nieruchomości z regionu Costa Blanca, tereny połoźone na południe od Alicante. Ceny niektórych mieszkań spadły tutaj do -30%, czasami -40%.
Warto to wykorzystać w swoich planach inwestycyjnych na przyszłość.
Hiszpania, do inwestycji w zagraniczne nieruchomości pozostaje numerem 1, pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Świetny klimat, luźny styl życia i oczywiście niedaleka odległość od Polski, tylko 3h lotu samolotem.
To zawsze przemawia za tym krajem.
Przejrzyj oferty sprzedaży nieruchomości od IBERMAXX.
Zamów wizytę rekonesansową, spokojne przejrzyj nasze oferty, na miejscu w Hiszpanii, pokażemy Ci najlepsze oferty jakie mamy.
Otworzymy dla Ciebie konto w banku, znajdziemy najlepszego ubezpieczyciela.
Potrzebujesz "podeprzeć się" kredytem hipotecznym? Nie ma problemu, znajdziemy dla Ciebie najlepszy bank w naszym regionie. Nawet nie musisz osobiście być w banku. "Załatwimy" formalności i sprawy "papierkowe" za Ciebie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Podczas pobytu w Hiszpanii warto odwiedzić Walencję i miasto Alicante, jedno z najładniejszych miast tej części Costa Blanca. Nie musisz rezerwowac hotelu w Hiszpanii, dla naszych klientów oferujemy zakwaterowanie w naszych apartamentach w cenie 40€ za apartament (do 4 osób) za dobę.
Podczas takiej podróży można równiez zwiedzic tę piękną część Hiszpanii.
Natomiast jeżeli poszukujesz informacji o tym regionie Hiszpanii odwiedź stronę IBERMAXX, poświęcona Hiszpanii i przeprowadzce do Hiszpanii. Na ten krok decyduje sie coraz więcej Polaków, zmęczonych codziennymi problemami w Polsce i niepewna sytuacja ekonomiczna w Polsce i rządami PO w Polsce.
Coraz wiecej osób w Polsce jest niezależnych finansowo i przeprowadza sie do Hiszpanii na stałe...