wtorek, 26 stycznia 2010

Nieruchomości w Hiszpanii przejęte przez banki

Koniec roku 2009 i początek 2010 nie przyniosły większych zmian na rynku nieruchomościowym w Hiszpanii. Powiększyła się natomiast liczba ofert nieruchomości zajętych przez hiszpańskie banki. Tego typu oferty są dostępne z dnia na dzień. W IBERMAXX posiadamy setki tego typu ofert. Niestety nie wszystkie jesteśmy w stanie umieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej. Mieszkania tego typu są bardzo szybko wykupywane przez "łowców okazjii". W tej chwili obserwujemy sporą liczbę doświadczonych inwestorów z UK, Skandynawii i krajów Europy Zachodniej inwestujących w tego typu okazje cenowe.
Warto zainteresować się tego typu ofertami i wykorzystać kompletny hiszpański "dołek" ekonomiczny. Nieruchomości zajęte przez banki są w 100% wolne od długu. Kupując je dostajemy nieruchomość wolną od jakichkolwiek obciążeń finansowych. Wszystko oczywiście wcześniej sprawdzamy.
Dla naszych klientów przyjeżdzających do oglądania nieruchomości przygotowujemy, kilka lub kilkanaście tego typu mieszkań czy domów.
Jesteś szczególnie zainteresowany tego typu ofertami?
Skontaktuj się z nami.